آخرین مقالات

نوآوری در کمبریج! معرفی مرکز نوآوری کمبریج

نوآوری در کمبریج! معرفی مرکز نوآوری کمبریج

مرکز نوآوری کمبریج در سال 1999 میلادی توسط پژوهشکده فناوری دانشگاه ماساچوست تأسیس شد و تا سال 2004 میلادی 75 و تا سال 2006 میلادی 150 شرکت را تحت نظر داشت و این روند رو به رشد همچنان ادامه پیدا کرد تا در سال 2016 میلادی از میان 1400 شرکتی که این مرکز نوآوری را برای کسب و کار های خود انتخاب کرده‌اند، 600 شرکت دفتر کارشان از این سازمان جداشده و 800 شرکت دیگر در مساحتی بالغ‌بر 7000 مترمربع در درون این مرکز نوآوری به فعالیت‌های خود می‌پردازند.
منتورشیپ آنلاین چیست؟

منتورشیپ آنلاین چیست؟

برنامه‌های منتورینگ یا پشتیبانی که ارتباط بین مربی و کارآموز از طریق ارتباطات الکترونیک مانند ایمیل، نرم‌افزارهای آنلاین و حتی تلفن برقرار می‌شود را ‌Ementoring می‌گویند. هدف از آن مانند سایر برنامه‌های منتورینگ توسعه و رشد مهارت‌ها، دانش، اعتماد به نفس و افزایش فهم فرهنگی کارآموز به منظور کمک به او در مسیر موفقیت می‌باشد.
چگونه کارآفرینان می‌توانند با گذشت زمان اشتیاقشان را حفظ کنند

چگونه کارآفرینان می‌توانند با گذشت زمان اشتیاقشان را حفظ کنند

علاقه و اشتیاق، بارها به عنوان عاملی کلیدی برای رسیدن به موفقیت شغلی ذکر شده است. در واقع، این همان چیزی است که در افراد برای شروع کسب و کار جدید، انگیزه ایجاد می‌کند؛ همچنین به افراد کمک می‌کند تا هنگامی که ادامه راه دشوار می‌شود، ثابت قدم بمانند. این "آتش درون" است که باعث می‌شود کارآفرینان رویاهایشان را دنبال کنند و ناممکن‌ها را ممکن سازند. همان‌طور که آنیتا رادیک، بنیانگذار Body Shop، گفت،"برای رسیدن به موفقیت، باید با چنان شور و شوقی به چیزی باور داشته باشی که گویا مطمئن هستی که آن تبدیل به واقعیت می‌شود".
مرکز نوآوری چیست؟

مرکز نوآوری چیست؟

ازجمله عواملی که ایجاد مراکز نوآوری را به یک نیاز تبدیل کرده است، به وجود آمدن تغییرات سریع در فناوری‌های روز دنیا و مسائل اجتماعی جامعه امروز است. مراکز نوآوری با همان ایده جذب خلاقیت‌ها و نوآوری‌های افراد ایجادشده‌اند و به دنبال عرضه یک محصول به بازار هستند، البته محصولی که بر مبنای دانش و پژوهش ساخته شده باشد. آن‌ها با تأمین بودجه فعالیت خود از شرکت‌هایی که به آن‌ها وابسته‌اند و یا شرکت‌هایی که طرح‌ها را به آن‌ها می‌فروشند به حیات خود ادامه می‌دهند، البته سهمی از بودجه در نظام حاکم هر حکومت هم دارند.
استارت‌آپ ویزا

استارت‌آپ ویزا

دولت کانادا در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا برنامه‌های متعددی را دنبال می‌کند. در این گزارش قصد داریم تا برنامه استارت‌آپ ویزا، یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های دولت کانادا را بررسی کنیم.