آخرین اخبار

برگزاری فراخوان سوم نانومچ در دستور کار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

برگزاری فراخوان سوم نانومچ در دستور کار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

 در برنامه تجاری‌سازی فناوری نانو (Nano Match) که توسط ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد، شناسایی و حمایت از طرح‌هایی که پتانسیل تجاری شدن داشته باشند، مدنظر قرار گرفته است. فناوران، شرکت‌های نوپا، پژوهشگران و جامعه دانشگاهی، به‌عنوان طرف عرضه و شرکت‌های صنعتی و سرمایه‌گذاران خطرپذیر و مستقل، به‌عنوان طرف تقاضا، از جمله مخاطبان این برنامه هستند.

در این برنامه، در هر سال طی چند فراخوان، بصورت مداوم پذیرش طرح‌های ارسالی از سوی متقاضیان انجام می‌گیرد. در همین راستا، سومین فراخوان دریافت طرح در دوره هفتم نانومچ در حال اجرا می‌باشد و  متقاضیان (حقیقی و حقوقی) می‌توانند طرح‌های فناورانه خود را تا پایان اردیبهشت‌ماه سال جاری، جهت داوری و ورود به برنامه، در سامانه نانومچ ثبت نمایند. طرح‌های پذیرفته‌شده در برنامه، فرصت استفاده از تسهیلات، خدمات و امکانات در دسترس را خواهند داشت. از جمله فرصت‌هایی که با حضور در نانومچ در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

دریافت تأییدیه نانومقیاس

تسریع در فرآیند تجاری‌سازی

حمایت کامل از ثبت اختراع خارجی

فرصت حضور در رویدادهای سرمایه‌گذاری

حمایت از خرید مواد اولیه و راه‌اندازی خط‌تولید

توسعه طرح / محصول متناسب با نیاز صنعت و بازار

حضور در رویدادهای آموزشی طراحی شده مختص برنامه

اعتبار شبکه آزمایشگاهی برای تکمیل مستندات و تست‌های کارایی

بهره‌مندی از مشاوره در زمینه‌های مختلف مدیریت کسب‌وکار، مالی و حقوقی

انجام مطالعه بازار و شناسایی تهدیدها، فرصت‌ها و چالش‌های مسیر تجاری‌سازی طرح

فرصت حضور در دوازدهمین نمایشگاه سالیانه فناوری نانو و معرفی در جشنواره برترین‌های نانو

بر اساس معیارهای ارزیابی برنامه، طرح‌های ارسالی به نانومچ، باید مبتنی بر فناوری نانو بوده و نمونه اولیه‌ای از آن‌ها ساخته شده باشد. همچنین لازم است که طرح‌ها دارای سطح قابل قبولی از نوآوری بوده و در صورت وجود محصول مشابه داخلی، از منظر کیفیت، خواص، کارایی و ملاحظات اقتصادی، از مزیت قابل‌ملاحظه‌ای در مقایسه با آن‌ها برخوردار باشند. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند از طریق پست الکترونیک info@nanomatch.ir یا شماره تلفن 66523602-۰۲۱ (داخلی3)، با دبیرخانه برنامه تماس حاصل نمایند.

دانلود پوستر فراخوان

1 پاسخ به برگزاری فراخوان سوم نانومچ در دستور کار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.