آخرین اخبار

تمدید چهارمین فراخوان دوره هشتم نانومچ تا پایان خردادماه

تمدید چهارمین فراخوان دوره هشتم نانومچ تا پایان خردادماه

چهارمین فراخوان دوره هشتم برنامه نانومچ تا پایان خردادماه تمدید شد. بنا بر درخواست‌های متعدد متقاضیان جهت تمدید مهلت فراخوان و امکان ثبت طرح در برنامه، این فراخوان که از یکم تا بیستم خردادماه برنامه‌ریزی شده بود، تا پایان ماه جاری ادامه خواهد یافت.

نانومچ، برنامه‌ای جهت تسهیل فرآیند تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌های نانویی است و شرط اولیه حضور در آن، دارا بودن یک نمونه اولیه از طرح مذکور است. طرح‌های دریافتی، از چهار جنبه «معیارهای فنی»، «معیار نو بودن»، «معیار نانویی بودن» و «معیار تجاری» مورد ارزیابی قرار گرفته که البته در صورت احراز شرایط در ارزیابی‌های اولیه و حضور در جلسه مصاحبه حضوری، موارد مرتبط با تعامل و انگیزه تیمی نيز مدنظر قرار می‌گیرد. 

گفتنی است که هشتمین دوره برنامه نانومچ، از مهرماه سال جاری آغاز گردیده و تاکنون سه مرحله فراخوان برگزار شده است. فراخوان سوم که از تاریخ 15 بهمن‌ماه سال گذشته آغاز و تا 15 اسفندماه ادامه داشت، تحت تأثیر شیوع ویروس کووید-19 قرار گرفت و بسیاری از مخاطبین، با محدودیت‌هایی در دسترسی به اطلاعات و مستندات لازم برای ثبت طرح مواجه شدند. در همین راستا، نانومچ تصمیم به برگزاری یک مرحله فراخوان جدید گرفته که از ابتدای خردادماه، لغایت بیستم این ماه ادامه یافت و بنابر درخواست‌های دریافتی، تا پایان خردادماه تمدید شد. 

 

 راه‌های ارتباطی دبیرخانه برنامه:

 شماره تماس: 02163103132

 آدرس ایمیل: info@nanomatch.ir

1 پاسخ به تمدید چهارمین فراخوان دوره هشتم نانومچ تا پایان خردادماه

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.