آخرین اخبار

برگزاری دومین مرحله از فراخوان دوره هشتم نانومچ

برگزاری دومین مرحله از فراخوان دوره هشتم نانومچ

 به اطلاع مخاطبان گرامی می‌رساند، دومین فراخوان برنامه طرح‌های نوآورانه فناوری نانو (NanoMatch)، از تاریخ 10 آذرماه سال جاری شروع شده و تا 10 دی‌ماه ادامه خواهد داشت. در این فراخوان، تمامی تیم‌هایی که در حال فعالیت بر روی توسعه محصولات نوآورانه هستند، می‌توانند طرح‌های خود را ثبت نموده تا درصورت پذیرش در برنامه، از مجموعه تسهیلات، حمایت‌ها و زیرساخت‌های مورد نیاز جهت پیشبرد و توسعه طرح بهره‌مند گردند. چنانچه پیش از این نیز مطرح گردید، در اکوسیستم کارآفرینی ایران، تیم‌های فعال و مستعدی که در فضای ساخت و تولید سخت‌افزاری در حال فعالیت هستند، به علت عدم بهره‌مندی از زیرساخت‌های حمایتی لازم، موفق به تجاری‌سازی محصولاتی که پتانسیل خوبی در بازار دارند، نمی‌شوند. در نانومچ تلاش شده است تا در قالب یک برنامه دائمی، بتوان آموزش‌ها و زیرساخت‌های لازم را در اختیار این تیم‌ها قرار داده و این محصولات را به صنعت و بازار رسانید. این طرح‌ها، بر اساس معیارهای ارزیابی مختلفی مورد بررسی قرار می‌گیرند و مخاطبان می‌توانند این معیارها را از طریق لینک زیر مطالعه نموده و طرح‌های خود را بصورت کامل ثبت نمایند: 

مخاطبان (حقیقی و حقوقی)، در صورت تمایل به ثبت طرح نوآورانه خود، می‌توانند از طریق لینک زیر اقدام به تکمیل اطلاعات و ثبت طرح نمایند. لازم به ذکر است که چنانچه پیش از این در قسمت دیگری از ستاد نانو عضو بوده‌اید، با همان نام کاربری و کلمه عبور، می‌توانید وارد پرتال ثبت طرح نانومچ شوید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر، دبیرخانه برنامه با شماره تماس 02163103132 و آدرس ایمیل info@nanomatch.ir ، آماده پاسخگویی به سوالات می‌باشد. 

 

دانلود پوستر فراخوان

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.