اخبار

خرید شرکت برای تثبیت موقعیت در بازار چاپ ادوات الکترونیکی

0 نظرات
145
۲۳-فروردین-۱۳۹۶

پی‌وی نانوسل (PV Nano Cell) یکی از شرکت‌های تولیدکننده تک‌بلور و نانوجوهرهای فلزی رسانا است. این شرکت اعلام کرد که سهام شرکت دیجیفلکس (DigiFlex) را خریداری کرده است؛ شرکتی که در بخش سامانه‌های چاپی مبتنی بر جوهرافشان فعالیت دارد. این انتقال سهام در حدود 10 میلیون دلار برای پی‌وی نانوسل هزینه داشته است.
فرناندو دی لاوگاس، مدیرعامل شرکت پی‌وی نانوسل، می‌گوید: «از آنجایی که میان دو شرکت همگرایی فعالیت‌ وجود دارد، ما اقدام به خرید سهام شرکت دیجیفلکس کردیم. امیدوارم این کار موجب ایجاد فرصت‌های فروش برای محصولات هر دو شرکت شود و ارزش افزوده درازمدت برای سهام‌داران ایجاد شود. به ویژه این که شرکت دیجیفلکس چندین فناوری چاپی و جوهر کلیدی در اختیار شرکت پی‌وی‌ نانوسل قرار می‌دهد که مکمل فناوری فعلی پی‌وی‌ نانوسل است. در نتیجه با استفاده از این همکاری مشترک، امکان تولید نمونه اولیه و انبوه ادوات الکترونیکی نظیر بوردهای مدار چاپی به صورت یکجا فراهم می‌شود. ما معتقدیم که این راهبرد برای مشتریان ما جالب خواهد بود؛ به ویژه زمانی که فناوری جوهرهای رسانای مس و نقره Sicryss ما در این تلفیق فناوری‌ها مورد استفاده قرار گیرد. ما بسیار مفتخریم که سرمایه‌گذاران دیجیفلکس اجازه پیوستن به ما را داده اند و ما نیز به آنها خوش‌آمد می‌گوییم. ما بسیار خرسندیم که پلتفورم فناوری چاپ دیجیتال دیجیفلکس موجب بسط حوزه کاربرد جوهر رسانای Sicryss می‌شود. این کار موجب افزایش درآمد می‌شود. با ترکیب دو شرکت، ما موقعیت خود را به عنوان شرکت پیشرو در حوزه چاپ دیجیتال ادوات الکترونیک در بازار حفظ خواهیم کرد. ما در حال حاضر با چند شرکت پیشرو در بخش تولید جوهرهای رسانا کار می‌کنیم که می‌توانم بگویم، در حال حاضر جوهرهای رسانای نقره ما از نظر کیفیت و قیمت در بازار موقعیت مناسبی دارند.»
قرار است این دو شرکت تبدیل به یک سازمان واحد شوند. در حال حاضر دیجیفلکس دارای کانال‌های توزیع محصول در اروپا، آمریکای شمالی و خاور دور است.

منبع: nano.ir

0.0
آخرین ویرایش: -/-
اخبار مشابه: از وضعیت بازار نانوذرات نقره در جهان چه می‌دانید؟ عرضه فناوری نقاط کوانتومی هیبریدی در حاشیه کنفرانس کسب وکار ناسا از نانولوله کربنی برای کاهش وزن مخازن استفاده کرده است ساخت مرکزی برای توسعه نانوحسگرها توسط بخش خصوصی فیلیپین به دنبال استفاده صنعتی از فناوری‌ نانو در بخش چوب دریافت سفارش خرید ۴۰۰۰ بشکه نانوسیال ویژه حفاری چاه همکاری مشترک برای تولید و عرضه نقاط کوانتومی به بازار ائتلاف سه تولیدکننده QLED علیه شرکت LG خرید لیسانس نانوذرات مغناطیسی برای ساخت داروی بیماری قلبی سرمایه‌گذاری ۱.۷ میلیون دلاری کانادا برای ساخت نانوجاذب نفت
بازار

هنوز نظری وارد نشده است!

نظر خود را ارسال نمایید

پست الکترونیکی شما انتشار پیدا نمی کند.